Mój Zamość - wyniki konkursu z okazji 25-lecia na liście UNESCO

  • 22.11.2017, 07:03 (aktualizacja 22.11.2017, 07:05)
  • mk
Mój Zamość - wyniki konkursu z okazji 25-lecia na liście UNESCO nadesłane
15 listopada w ratuszu odbył się wernisaż prac uczniów zamojskich szkół, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Mój Zamość" z okazji 25. rocznicy wpisania miasta na listę UNESCO.

Organizatorami konkursu byli prezydent Zamościa Andrzej Wnuk i Liceum Plastyczne im. Bernarda Moranda. Patronem honorowym Agata Borowiec (PiS) – posłanka na Sejm RP.

Pierwsze miejsce i wartościowe nagrody rzeczowe otrzymała uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Gabriela Jasek. Nagrodą dodatkową dla wszystkich uczestników konkursu będzie wycieczka do Sejmu ufundowana, jak i nagrody rzeczowe, przez posłankę Borowiec.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe