Zamość: Ponad 6 milionów dotacji na CIS, nowy Dom Dziecka i salkę dla SOSW

  • 21.11.2017, 10:16
  • Michał Karchut
Zamość: Ponad 6 milionów dotacji na CIS, nowy Dom Dziecka i salkę dla… mk
20 listopada w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, na której prezydent Zamościa Andrzej Wnuk poinformował o przyznaniu miastu ponad 6 milionów zł na realizację Centrum Integracji Społecznej.

Miasto Zamość otrzymało od Urzędu Marszałkowskiego dofinansowanie na projekt o nazwie "Przebudowa i remont obiektów infrastruktury usług społecznych w mieście Zamościu". Projekt obejmuje remont i adaptację trzech obiektów.

Pierwszym z nich będzie dworzec PKP przy ul. Szczebrzeskiej. Miasto zamierza przystosować budynek do potrzeb Centrum Integracji Społecznej (pisaliśmy o tym w poprzednim numerze). Dzięki Centrum Integracji Społecznej rocznie będzie aktywizowanych zawodowo ok. 30 osób. Wyremontowana zostanie też poczekalnia dla podróżnych PKP.

 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Michał Karchut

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe