Nowy numer Kroniki Tygodnia do kupienia już we wtorek

  • 20.11.2017, 20:30 (aktualizacja 21.11.2017, 08:17)
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia do kupienia już we wtorek
Mamy dla Was nowiutki numer Kroniki Tygodnia. Jutro rano, jak co wtorek znajdziecie go w punktach sprzedaży w całym regionie. Przygotowaliśmy sporo ciekawych tematów.

>>>> W środku dnia jakiś zamaskowany mężczyzna napadł na bank w Zamościu. I przepadł bez śladu. Co dotychczas udało się w tej sprawie ustalić policji?

>>>> Dwaj mieszkańcy Hrubieszowa zaatakowali Pakistańczyka, który w tym mieście prowadzi bar z kebabem. Jest w tej sprawie prokuratorskie śledztwo.

>>>> Jak się mieszka w Zamościu w porównaniu z innymi miastami naszego województwa. Nie najgorzej. Tak przynajmniej wynika ze statystyk.

>>>> Według CBA miał się domagać milionowych łapówek za swoją pomoc w biznesie. Sąd uznał jednak, że Marek G., b. prezydent Zamościa może opuścić areszt.

>>>> Władze powiatu hrubieszowskiego przyznały dyrektorce SPZOZ w Hrubieszowie roczną nagrodę w wysokości 33 tys. zł (brutto). Za co?

>>>> Kilkunastu VIP-ów wcieli się w św. Mikołajów i obdaruje prezentami tych, którzy napiszą do nich najciekawsze listy. Chcecie dostać taki upominek?

Te i wiele innych ciekawych tematów znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe