Hrubieszów: Andoria Mircze wygrywa charytatywny turniej

  • 19.11.2017, 14:42
  • ak
Hrubieszów: Andoria Mircze wygrywa charytatywny turniej Fot. HOSiR
Piłkarze Andorii Mircze byli najlepsi podczas turnieju charytatywnego rozegranego w sobotę (18 listopada) w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu Rekreacji.

Do rozgrywek, z których dochód miał być przekazany na rzecz uczniów Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie przystąpiło sześć zespołów. 

Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Ostatecznie wygrała Andoria Mircze, a o miejscach 2-3 decydowały dodatkowo rozegrane rzuty karne. Lepszy wynik osiągnęli piłkarze Jednostki Wojskowej 4055, którzy zajęli drugie miejsce. Na trzecim znalazła się ekipa Black Team Werbkowice.

Poza podium znalazły się drużyny: Huragan Hrubieszów, Raiders Hrubieszów i Amatorzy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe