Zamość: Budżet obywatelski 2018. Co ma szanse na realizację?

  • 18.11.2017, 12:04 (aktualizacja 18.11.2017, 13:46)
  • ak
Zamość: Budżet obywatelski 2018. Co ma szanse na realizację? Fot. Agnieszka Jakubowska
Spośród mnóstwa zgłoszonych propozycji wybrano ponad 30, które mają szanse na to, by zostać zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego Zamościa w 2018 roku. Wiele pomysłów zostało jednak odrzuconych, bo nie zyskały pozytywnej opinii.

Wstępną selekcję pozytywnie przeszło 37 projektów inwestycji, kilka na każdym z  zamojskich osiedli. Co ostatecznie, zostanie wykonane? Tego nie wiadomo. Głos będzie należał do mieszkańców.

Wiadomo jednak, że póki co, pozytywną opinię otrzymały m.in. instalacja kamer monitoringu na os. Planty, a także budowa parkingów przy kilku blokach czy placu zabaw. Os. Orzeszkowej - Reymonta ma szanse na remont fragmentu jednej z ulic, ale też odnowienie placu zabaw. Na Słonecznym Stoku może powstać parking przy przedszkolu albo odnowiony będzie plac zabaw.

Której jeszcze propozycje zyskały pozytywną opinię, a które zostały już odrzucone? Szczegóły w załącznikach poniżej

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe