Stracił prawo jazdy w Tyszowcach na ul. Wielkiej

  • 17.11.2017, 07:00
  • ak
Stracił prawo jazdy w Tyszowcach na ul. Wielkiej Fot. policja.pl
Ktoś na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa wskazał ulicę Wielką w Tyszowcach jako niebezpieczną. Policjanci z tomaszowskiej drogówki pojechali tam, by ten sygnał sprawdzić. Dla 48-letniego kierowcy zakończyło się to utratą prawa jazdy.

Mężczyzna jechał volkswagenem i w miejscu, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 40 km/h miał na liczniku o 23 km/h za dużo. Okazało się, że to nie jest jedyne jego przewinienie. 

– Podczas sprawdzaniu stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego wydmuchał 0,44 promile. Ponadto wyszło na jaw, że skończył się termin badania technicznego pojazdu. W tym przypadku policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i dowód rejestracyjny – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka KPP w Tomaszowie Lubelskim.

Przypomina, że Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została stworzona w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Dzięki tej prostej aplikacji można zgłaszać sytuacje niebezpieczne czy podejrzane, które zaobserwowaliśmy w naszym otoczeniu. Jak widać na powyższym przykładzie dzięki współpracy obywateli z policją może być bezpieczniej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe