Dzisiaj podpisanie umowy na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego

  • 17.11.2017, 06:00 (aktualizacja 17.11.2017, 14:29)
  • ak
Dzisiaj podpisanie umowy na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego Fot. GDDKiA
To wyjątkowo długo wyczekiwana inwestycja w Tomaszowie Lubelskim, dlatego podpisanie umowy z jej wykonawcą odbędzie się z pompą. Uroczystość w tomaszowskim magistracie jest zaplanowana dziś na godz. 10.30.

Jak informuje UM w Tomaszowie Lubelskim, udział w spotkaniu zapowiedzieli Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, poseł Sławomir Zawiślak, wojewoda Przemysław Czarnek, dyrektor Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie Stanisław Schodziński oraz oczywiście burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski.

W programie są liczne, okolicznościowe wystąpienia, ale też m.in. prezentacja multimedialna planowanej obwodnicy. Zaplanowano również wręczenie statuetek za zaangażowanie i pracę na rzecz budowy obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego.

Wyczekiwana od dawna obwodnica miasta ma powstać w ciągu drogi ekspresowej S17. Na wykonanie zadania zwycięska firma będzie miała 3 lata, dokładnie 34 miesiące, z wyłączeniem okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca. Gwarancja na zrealizowane prace ma wynieść 10 lat.

Zadaniem wykonawcy zadania będzie aktualizacja istniejącej dokumentacji do obecnie obwiązujących przepisów, w tym uwzględnienia modyfikację decyzji środowiskowej.

CZYTAJ TAKŻE>>>> MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE ZBUDUJE OBWODNICĘ TOMASZOWA LUBELSKIEGO

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 19.11.2017, 08:02
A co na to protestanci, strażaki i inne żaby i gady ?
Mieszkaniec76
Mieszkaniec76 17.11.2017, 11:52
To do roboty...

Pozostałe