Wybierz sobie Mikołaja. Dostaniesz od niego prezent

  • 14.11.2017, 05:45 (aktualizacja 14.11.2017, 06:16)
  • red.
Wybierz sobie Mikołaja. Dostaniesz od niego prezent Fot. pixabay.com
6 grudnia Święty Mikołaj ma mnóstwo pracy. Na prezenty czekają przecież miliony ludzi. Dlatego świętemu trzeba pomóc. Tym razem w role Mikołajów wcielą się nasze VIP-y. To oni będą czekać na Wasze listy.

Napiszcie do wybranego Mikołaja, o jakim prezencie marzycie, uzasadnijcie dlaczego zwracacie się akurat do tej osoby. Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom. Każdy z nich wybierze jedną osobę i 6 grudnia obdaruje ją prezentem. 

Do listu do Mikołaja należy dołączyć czytelnie wypełniony kupon, który zamieszczamy w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Na listy czekamy do 30 listopada. Można je przynieść do redakcji, wrzucić do naszej skrzynki ogłoszeniowej lub wysłać na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, z dopiskiem "Napisz list do Mikołaja".

Prosząc Mikołaja o prezent, trzeba pamiętać, że upominek będzie miał wartość ok. 200 zł. 

Pełną listę Mikołajów, spośród których można wybrać jednego dla siebie i kupon, który należy dołączyć do listu znajdziecie w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
robot
robot 17.11.2017, 13:38
ja już sobie sam wybrałem mikołają - zamówiłem sobie fifę 18tkę w media expert przez neta
Olka
Olka 17.11.2017, 10:27
Ja już powiedziałam swojemu osobistemu mikołajowi, że marzy mi się lot w aerotunelu w wielkopolsce. To będzie spełnienie moich dzieciecych marzeń.

Pozostałe