Gm. Werbkowice: OREW w Alojzowie nagrodzony na gali „Orłów” tygodnika „Wprost”

  • 12.11.2017, 13:00
  • ak
Gm. Werbkowice: OREW w Alojzowie nagrodzony na gali „Orłów” tygodnika „Wprost” Fot. UG Werbkowice
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Alojzowie został jednym z laureatów nagrody „Orłów”, którą wręczono podczas zorganizowanej w Lublinie gali tygodnika „Wprost”.

Podczas gali wręczono nagrody laureatom „Orłów” dla wybitnych instytucji i osobowości z województwa lubelskiego i świętokrzyskiego. W kategorii współpraca transgraniczna wyróżniono 8 projektów transgranicznych zrealizowanych w programie Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013. Dwie inicjatywy zostały nagrodzone. Jedna z nich to przebudowa, rozbudowa i adaptacja budynków rehabilitacyjnych w Alojzowie i Lwowie. Projekt został zrealizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Werbkowicach we współpracy z ukraińskim partnerem Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym „Źródło” we Lwowie.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Gala tygodnika "Wprost" zorganizowana w Lublinie została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju. W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele środowisk sektora publicznego, biznesu i organizacji pozarządowych.

– Jako Ministerstwo wspieramy inicjatywy mające na celu zarówno gospodarczy, jak i społeczny rozwój Polski. Wśród priorytetów rządu jest wspieranie i umacnianie potencjału biznesu i samorządów. Cieszę się więc, że spotykamy się dziś w Lublinie w gronie wybitnych instytucji i osobowości z województw: lubelskiego i świętokrzyskiego – powiedział wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak, otwierając galę.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe