Na andrzejki do Mariny. Wygraj podwójną wejściówkę

  • 8.11.2017, 08:37 (aktualizacja 20.11.2017 05:46)
  • red.
Na andrzejki do Mariny. Wygraj podwójną wejściówkę Fot. pixabay.com
Już wkrótce andrzejki. Gdzie się bawić tego wieczoru? Proponujemy Państwu imprezę w Hotel & Resort Marina w Nieliszu. Potańczyć będzie można tam 24 i 25 listopada. Uwaga! U nas możecie wygrać podwójne zaproszenie.

W piątek, 24 listopada, dla gości na żywo zagra zespól Texas, w sobotę 25 listopada zespół Tango. Na stołach będzie czekać smaczne jedzenie i napoje. Oba wieczory zaplanowano w prawdziwie andrzejkowym klimacie. 

Organizatorzy w cenie wejściówki proponują transport z Zamościa do Nielisza. Dla naszych Czytelników, którzy chcieliby bawić się w piątek 24 listopada mamy podwójną wejściówkę.

Co zrobić, aby ją zdobyć? Wystarczy wypełnić zamieszczony w najnowszym papierowym wydaniu kupon i przynieść go lub wysłać na adres redakcji: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość.

Na kupony czekamy do 20 listopada do godz. 12. Nazwiska zwycięzców podamy w numerze z 21 listopada.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe