Gm. Dołhobyczów: Wyścig z czasem na wysypisku w Hulczu

  • 31.10.2017, 16:00
  • Mariusz Parol
Gm. Dołhobyczów: Wyścig z czasem na wysypisku w Hulczu
Na likwidowanym składowisku odpadów w Hulczu powinna już rosnąć trawa, krzewy i drzewa, tymczasem nie widać końca robót rekultywacyjnych.

Najpóźniej do 30 listopada tego roku powinny zostać ukończone prace rekultywacyjne na byłym składowisku odpadów w Hulczu. Adam Brzyski, radny gminy Dołhobyczów, przekonuje, że roboty prowadzone są bez ładu i składu. O domniemanych nieprawidłowościach zamierza powiadomić organa ścigania. Natomiast wójt gminy Dołhobyczów Grzegorz Drewnik zapewnia, że rekultywacja byłego składowiska odpadów zostanie zakończona zgodnie z terminem wyznaczonym przez marszałka województwa lubelskiego. Działanie radnego ocenia jako złośliwe. 

Co stwierdziły kontrole Inspekcji Ochrony środowiska, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.    

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pelargonia
Pelargonia 07.11.2017, 01:27
Słownik ortograficzny polecam!
W Internecie na szczęście nikt nie jest anonomowy, bez wzgledu na to jak się podpisze. Groźby i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji są karalne...
MIESZKAŃEC
MIESZKAŃEC 06.11.2017, 22:50
ADAM DOBRZE ROBI NIECH ROZPIEPSZY TO TOWARZYSTWO BO ONI JUŻ SĄ PRZYSPAWANE DO STOŁKÓW O WIELE ZA DŁUGO UBECKIE ZDRAJCY
Brzyski ma racje
Brzyski ma racje 06.11.2017, 22:41
Nie płaczcie za Wójtem on zarabia ponad 12,000 tyś na miesiąc i niech wykonuje swoją prace należycie a wy ile 1200 pomyśl trochę a w radze żądzi P S L
bezrobotny
bezrobotny 06.11.2017, 22:31
Takie ćwoku głosują jak ty niech robią wszystko dokładnie anie tylko kasa jeszcze nie jedne wyjdą przekręty dopomogę zobaczymy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.11.2017, 22:08
To cały Brzyski kompletny idiota kto na niego głosuje chyba żule i debile
bbbbbbbbbb
bbbbbbbbbb 06.11.2017, 12:27
Smiech... Analfabeci nauczcie się pisać Jak masz coś na mnie to wal do prokuratury a teraz to możesz mnie pocałować w dup...
 Smiech...
Smiech... 06.11.2017, 09:31
Lepiej byc spod zielonej koniec czynkiz, niz choragiewka ktora juz wszedzie byla!
Smiech...
Smiech... 06.11.2017, 07:22
Pan Adam wie wszystko(tak mysli) i brnie w swoja prawde. Zrobić nic nie zrobi po za zamętem-tylko to potrafi. Nic pozytywnego, tylko utrudnianie jezeli juz ktos cosz robi. Tylko podróżować i robic zdjecia potrafi, donosy to jego specjalnosc. Gdzie nie dojedzie, to poczta sie wyswiadcza.
Niech sie pochwali ile sam nielegalnych spraw ma na karku!
odpowiedz
odpowiedz 04.11.2017, 08:36
Człowieku nie wiesz co piszesz co zrobiłem może więcej niż ty tylko nikt mi nie pomorze posiadam bogate materiały i do idę prawdy to ci piszę a co zrobiłem morze nie wiele ale przyglądałem się kilka lat na ten bałagan aż znalazł się ktoś kto mi pomoże zwalczyć to nie róbstwo a do ciebie Pawle pilnuj swojego nosa bo mogą ci go skrócić abyś nie śedzał U P i prosił o pracę jaki wstyd szanowny przyjacielu z pod zielonej końiczynki
odpowiedz
odpowiedz 04.11.2017, 08:11
To jak nie wiesz to sienie wypinaj zrób swoje panie k wez niwelator i rób dobrze i wtedy wypociny wylecą ci z głowy ,ale radze poczekaj na finał i nie pisz bzdur na których się nie znasz panie inż podrożny
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.11.2017, 22:04
Brzyski to jest mąciwoda. Znajdzie wszędzie problem a niczego dobrego sam biedak nie może dokonać. Pochwal się pan czymśkolwiek a nie ciągle szukasz dziury w całym wstyd .
Paweł
Paweł 03.11.2017, 19:31
Panie Adamie, proszę nie kompromitować się tymi wpisami. Nie wiem jak pan to poskładał, ale ja niczego nie mogę zrozumieć z tych wypocin.
Brzyski ADAM
Brzyski ADAM 01.11.2017, 08:16
Masz wójcie sprawę w sondze za poświadczenie nie prawdy
BRZYSKI ADAM