Zamość: Pracownicy MDK odznaczeni medalami od Prezydenta RP

  • 28.10.2017, 07:00
  • ak
Zamość: Pracownicy MDK odznaczeni medalami od Prezydenta RP Wikimedia Commons
Cztery pracownice Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zostały odznaczone Medalami za Długoletnią Służbę przyznawanym i przez Prezydenta RP.

Okazją do wręczenia wyróżnień były organizowane przez zamojską delegaturę Kuratorium Oświaty obchody Dnia Edukacji Narodowej. Medale pracownicom MDK Zamość zostały przyznane na wniosek dyrektora placówki.

Srebrny Medal za  Długoletnią Służbę otrzymała Jolanta Boć, pracownik obsługi MDK. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę zostały odznaczone nauczycielki Magdalena Majer i Magdalena Cieplechowicz-Buczak, a także pracująca w administracji Monika Lachowska.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej województwa lubelskiego odbyły się w zeszłym tygodniu w Centrum Sztuki Filmowej Stylowy w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe