Zamość: Uczniowie III LO z nagrodą w konkursie na UMCS

  • 23.10.2017, 15:00
  • ak
Zamość: Uczniowie III LO z nagrodą w konkursie na UMCS III LO Zamość
Kim była i czym się zajmowała Maria Curie Skłodowska? Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Zamościu doskonale znają odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących wybitnej, polskiej chemiczki. Udowodnili to podczas konkursu organizowanego przez lubelski UMCS.

Finał konkursu odbył się w zeszłym tygodniu w Lublinie. Zamojskie liceum reprezentowali uczniowie prawniczej klasy III d: Agnieszka Kozłowska, Julia Ziemińska i Karol Błaszczuk. Ich opiekunem był Zbigniew Kordyaczny.

Zespół z Zamościa udowodnił, że ma naprawdę szeroką wiedzę na temat życia i działalności Marii Curie-Skłodowskiej i zajął w konkursie drugie miejsce.

Gratulujemy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe