Dla zdrowia i urody

  • 24.10.2017, 06:18 (aktualizacja 02.11.2017 11:33)
  • wd
Dla zdrowia i urody
Któż z nas nie chciałby być piękny, młody, zdrowy i bogaty. Tymczasem młodość szybko przemija, z pieniędzmi różnie bywa... Skupmy się więc na urodzie, o którą można i warto dbać, no i na zdrowiu, o które trzeba zadbać koniecznie.

Doskonała figura, piękna cera i znakomite samopoczucie. O to wszystko trzeba zadbać. Można to zrobić np. w Salonie Urody Słowianka w Zamościu. – Muszę przyznać, że ceny w Słowiance są bardzo atrakcyjne, a ilość zabiegów, jakie oferuje salon, na tyle duża, że każdy może wybrać odpowiedni dla siebie. Osobiście polecam szybkie zabiegi, które błyskawicznie poprawiają wygląd skóry, ale także dłuższe seanse (nawet do 200 min) np. Day Spa Premium, gdzie w pakiecie są i zabiegi na twarz, szyję, dekolt, masaż, i manicure – mówi Ania, która lubi rozpieszczać się w Słowiance. 

Osobom, które chcą zahamować proces starzenia skóry albo dokonać korekcji defektów estetycznych itp., polecamy zapoznanie się z możliwościami medycyny estetycznej (a nawet ginekologii estetycznej). Zabiegi z tego zakresu wykonywane są w Centrum Medycznym Dermedica w Zamościu. Usuwane są tu przebarwienia, redukowane blizny i rozstępy, zamykane naczynia krwionośne za pomocą lasera. W Dermedica można umówić się także na zabieg mezoterapii, leczenie zabiegowe czy wykonać USG.

Osoby ze schorzeniami kręgosłupa i narządów ruchu powinny poszukać ulgi w Studiu Naturoterapii w Zamościu. Terapie manualne: masaże, terapie bańką chińską czy akupunktura są jednym ze skuteczniejszych sposobów leczenia różnego rodzaju bólu umiejscowionego w kręgosłupie. Specjaliści wykonują także zabiegi z zakresu kręgarstwa (chiropraktyki). Ponadto Studio organizuje cyklicznie bezpłatną diagnostykę pod kątem wad postawy dla dzieci i młodzieży oraz  wyjazdy rehabilitacyjno-terapeutyczne dla pacjentów do miejscowości uzdrowiskowych. Konsultacje i zabiegi w dziedzinie naturoterapii prowadzą: mistrz naturoterapii, dypl. bioenergoterapeuta, chiropraktyk – kręgarz Roman Masłyk – specjalista z wieloletnim doświadczeniem, założyciel Centrum Naturoterapii w Krośnie oraz Ośrodka Szkolenia Psychotroników „Euro-Natura” oraz mistrz naturoterapii, dypl. bioenergoterapeuta, dypl. terapeuta manualny Agnieszka Chróściewicz.

O wzrok również trzeba szczególnie dbać. Kontrolne badania u okulisty to podstawa. W Zamościu polecamy Gabinet Okulistyczny w Salonie Optycznym "OKO" przy ul.Wyszyńskiego 1 (w Kauflandzie), w którym ceniony przez pacjentów lek. okulista Danuta Prządka zbada oczy. W gabinecie w czwartki (godz. 15-19) i soboty (godz. 13-19) wykonywane są badania ostrości wzroku, refrakcji oka, dna oka, ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz dobierane są okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe. Rejestrować można się telefonicznie pod nr. 788 821 641 lub 84 542 18 30.

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Samobadanie piersi jest podstawowym działaniem. Pamiętajmy jednak także o mammografii, bo pozwala na wykrycie nawet bardzo małych zmian w gruczole piersiowym za pomocą promieniowania jonizującego. Im wcześniej rak piersi zostanie wykryty, tym większe są szanse na wyleczenie choroby. Przy szpitalu "papieskim" w Zamościu od kwietnia 2016 roku działa Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED. Centrum posiada wszystkie niezbędne urządzenia do prowadzenia teleradioterapii, a pacjenci mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu. 

Są zapewne i tacy, którzy czują się na tyle zdrowi, że poszukując pracy myślą o takiej, w której mogliby zatroszczyć się o innych. PROMEDICA świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. 

Artykuł sponsorowany

 

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe