Biłgoraj: Komórkomania w Leśniku trwa. Rejestracja dawców w czwartek

  • 22.10.2017, 16:30
  • ak
Biłgoraj: Komórkomania w Leśniku trwa. Rejestracja dawców w czwartek ZSL Biłgoraj
Akcja ruszyła, rozkręca się, a jej finał zaplanowano na czwartek (26 października). Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju jest kolejną szkołą w naszym regionie, która wspólnie z Fundacją DKMS organizuje Komórkomanię.

Już od kilku dni w biłgorajskim Leśniku propagowane są informacje na temat działalności Fundacji DKMS, której misją jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. W ciągu 8 lat zarejestrowała w naszym kraju ponad 1 140 000 potencjalnych dawców.

Być może kolejni przybędą w Biłgoraju, gdzie finał Komórkomanii zaplanowano na nadchodzący czwartek. Zgłosić się może każdy zdrowy, dorosły człowiek. Akcja potrwa od godz. 9 do 16.

CZYTAJ TAKŻE: KOMÓRKOMANIA W III LO W ZAMOŚCIU. PRZYBYŁO 95 DAWCÓW

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe