Łabunie: Unia daje, gmina bierze, będą inwestycje

  • 20.10.2017, 08:06 (aktualizacja 20.10.2017, 08:27)
  • ak
Łabunie: Unia daje, gmina bierze, będą inwestycje UG Łabunie
Gmina Łabunie zaoszczędzi sporo pieniędzy przy realizacji dwóch inwestycji, bo otrzymała na nie kilkadziesiąt tysięcy dofinansowania.

Umowa na przekazanie samorządowi pieniędzy została podpisana w ostatni wtorek (17 października). Gminę Łabunie reprezentowali wójt Antoni Wojciech Turczyn i skarbniczka Agnieszka Niemczuk.

Dzięki wsparciu z PROW gmina zrealizuje dwa zadania. Chodzi o projekt „Utworzenie szlaków rowerowych w Gminie Łabunie”, w którym dofinansowanie wyniesie ponad 32 tys. zł. Dzięki podobnej wysokości unijnemu wsparciu możliwa będzie także przebudowa i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Łabuniach.

Obie inwestycje mają być zrealizowane w latach 2017-2018.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe