Wrócił samolotem z Wielkiej Brytanii i przepadł. Gdzie jest Przemysław Bielak z Dąbrowicy?

  • 16.10.2017, 18:33 (aktualizacja 16.10.2017, 18:44)
  • ak
Wrócił samolotem z Wielkiej Brytanii i przepadł. Gdzie jest Przemysław…
W zeszłym tygodniu wrócił z Wielkiej Brytanii do Polski. Wylądował na lotnisku w Jasionce pod Rzeszowem. Zatelefonował stamtąd do rodziny, a później kontakt z nim się urwał. Gdzie jest Przemysław Bielak? 23-latka z Dąbrowicy koło Biłgoraja szuka policja.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w zeszłą środę (11 października) ok. godz. 11 Przemysław Bielak wylądował szczęśliwie na lotnisku pod Rzeszowem. Ostatni raz kontaktował się z rodziną telefonicznie tego samego dnia około godziny 17. Ale od tamtej pory nie nawiązał już żadnego kontaktu z najbliższymi. Nie wrócił też do rodzinnej Dąbrowicy.

Przemysław Bielak ma 23 lata, ok. 185 cm wzrostu, jest szczupły. Ma niebieskie oczy, czarne, krótkie, lekko falujące włosy. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu, gdy wrócił do Polski.

Wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek o miejscu pobytu młodego mężczyzny, proszone są o kontakt z biłgorajską policją pod nr 84 686 82 10 bądź nr alarmowymi 997/112.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe