Hrubieszów: Z różnych stron świata

  • 19.10.2017, 06:00 (aktualizacja 19.10.2017, 06:24)
  • par
Hrubieszów: Z różnych stron świata MBP Hrubieszów
Ponad setka widzów uczestniczyła w spotkaniu z Jackiem Pałkiewiczem, globtroterem, jednym z najbardziej aktywnych podróżników na świecie, odkrywcy źródeł Amazonii i twórcy europejskiej szkoły przetrwania. Odbyło się ono 9 października w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Jacek Pałkiewicz był jednym z gości zaproszonych na cykl jesiennych spotkań autorskich finansowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Hrubieszowa. Pałkiewicz od wielu lat jest organizatorem wypraw, podczas których dokumentuje kultury małych grup etnicznych powoli znikających z powierzchni ziemi. Jest członkiem rzeczywistym Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie. 

 O co pytano w Hrubieszowie jednego z największych podróżników, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.      

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe