Tomaszów Lubelski: Artur Rachański to nauczyciel-pingpongista na medal

  • 12.10.2017, 09:09 (aktualizacja 12.10.2017, 09:09)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Artur Rachański to nauczyciel-pingpongista na medal ZS nr 4 Tomaszów Lubelski
Sportowy sukces na koncie nauczyciela Zespołu Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim. Artur Rachański zdobył medal na XXVII Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym.

Zawody odbyły się na początku miesiąca w Łodzi. Swoją reprezentację wystawiło do nich każde województwo. Artur Rachański, nauczyciel z tomaszowskiego ZS nr 4 zajął w klasyfikacji generalnej znakomite III miejsce.

Natomiast ekipa, w której startował, reprezentując Lubelszczyznę znalazła się drużynowo na najwyższym podium. Poza Arturem Rachańskim w zespole znaleźli się też: Marcin Grzyb i Mariusz Ochnik.

CZYTAJ TAKŻE: PINGPONGIŚCI Z ZS NR 4 MISTRZAMI POWIATU

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe