Tarnogród: Wiejskie teatry wchodzą na scenę. Sejmik czas zacząć

  • 09.10.2017, 08:05
  • ak
Tarnogród: Wiejskie teatry wchodzą na scenę. Sejmik czas zacząć
Od piątku do niedzieli (13-15 października) potrwa w Tarnogrodzie XXXIV Sejmik Teatrów Wsi Polskiej. Aktorzy będą prezentować się na scenie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

Impreza zacznie się w piątek o godz. 14.15 korowodem wszystkich uczestników teatralnego przeglądu, którzy przejdą ulicami miasteczka. Uroczyste otwarcie Sejmiku zaplanowano w TOK na godz. 14.30, a o 15 zobaczyć będzie już można pierwszy spektakl.

Do niedzieli w ośrodku kultury prezentować się będą wiejskie teatry i zespoły obrzędowe z województwa lubelskiego, ale też kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i podlaskiego.

Uczestnicy przeglądu będą też mieli okazję do spotkań i warsztatów z członkami rady artystycznej Sejmiku. Oficjalne zakończenie i podsumowanie imprezy odbędzie się w niedzielę o godz. 12.

Szczegóły programu na plakacie poniżej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teatr Zza Boru
Teatr Zza Boru 10.10.2017, 20:47
I lubuskiego ????

Pozostałe