Zamość: Już jesień. Czas podsumować Zamojskie Lato Teatralne

  • 09.10.2017, 05:52
  • ak
Zamość: Już jesień. Czas podsumować Zamojskie Lato Teatralne
To ma być spotkanie-podziękowanie, dla widzów, sponsorów i partnerów Zamojskiego Lata Teatralnego 2017 za wsparcie, pomoc i emocje. Zamojski Dom Kultury zaprasza do siebie w sobotę, 14 października na godz. 17.

Na ten wyjątkowy wieczór w ZDK złożą się dwa wydarzenia. Pierwsze to koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu Mariusza Kiliana z zespołem. Artysta wykona utwory do tekstów m.in. Jacquesa Brela, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory (początek - godz. 17).

Później przyjdzie czas na spotkanie w sali klubowej, na którym widzowie pokrzepią się ciastem z zamojskiej cukierni Turek oraz herbatą.

I wreszcie (godz. 19) przyjdzie czas na kolejną ucztę dla duszy, czyli spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” w wykonaniu Natalii Rzeźniak-Pospieszalskiej w roli George Sand. Aktorce towarzyszyć będzie na scenie muzyka Fryderyka Chopina w interpretacji Łukasza Pospieszalskiego.

Wstęp jest wolny, a bezpłatne wejściówki można odbierać w ZDK.

 

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe