Sułów: Kamila Koziej najlepsza na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach

  • 05.10.2017, 13:42
  • ak
Sułów: Kamila Koziej najlepsza na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach UG Sułów
Kamila Koziej, zawodniczka klubu Wrestler Sułów stanęła na najwyższym podium podczas rozegranych w Piotrkowie Trybunalskim Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zapasach.

Zawody, które odbyły się pod koniec zeszłego miesiąca, były udane też dla innych zapaśników z Wrestlera. Szanse na medal miał również Szymon Żuk, który po wygraniu trzech walk był już w półfinale. Dalej nie awansował, ale ostatecznie został sklasyfikowany na wysokim piątym miejscu.

O pełnym sukcesie mówić może natomiast Kamila Koziej, która, co warto podkreślić, trzy miesiące temu również wygrała Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Sumo.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe