Hrubieszów: Robert Horbaczewski spotkał się z czytelnikami w bibliotece

  • 02.10.2017, 16:00
  • ak
Hrubieszów: Robert Horbaczewski spotkał się z czytelnikami w bibliotece MBP Hrubieszów
Nasz redakcyjny kolega Robert Horbaczewski był bohaterem spotkania, które pod koniec zeszłego tygodnia odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hrubieszowie. Okazją była rocznica nadania Hrubieszowowi praw miejskich.

Robert Horbaczewski rozmawiał z mieszkańcami Hrubieszowa o swoich dotychczasowych publikacjach, ale przede wszystkim historii ich rodzinnego miasta. Te opowieści mogą stać się dla niego materiałem do kolejnej książki, tym razem poświęconej miastu nad Huczwą.

Robert Horbaczewski jest absolwentem politologii, dziennikarzem "Kroniki Tygodnia" i "Rzeczpospolitej", zdobywcą nagród z branży dziennikarskiej, autorem książek "W blasku świec", "W cieniu kopuł" i innych, będących reporterskim zapisem historii opowiedzianych przez mieszkańców Tyszowiec.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe