Zamość: Magiczne ogrody Magdaleny Wasiczek - zaproszenie na wystawę

  • 28.09.2017, 07:00 (aktualizacja 28.09.2017, 07:32)
  • ak
Zamość: Magiczne ogrody Magdaleny Wasiczek - zaproszenie na wystawę Magdalena Wasiczek
Od jutra (piątek, 29 września) w Galerii Fotografii Ratusz czynna będzie nowa wystawa. Na ekspozycję zatytułowaną "Magiczne ogrody" złożą się zdjęcia Magdaleny Wasiczek.

Magdalena Wasiczek urodziła się i mieszka w Trzebini. Jest absolwentką filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody. Wypracowała sobie w tej dziedzinie własny, poetycki styl, który określa mianem „malarstwo bokehowe”.

Artystka ukazuje przyrodę w odrealniony, baśniowy sposób, dzięki czemu fotografie mają niezwykły, oniryczny charakter. W krótkim czasie stała się postacią opiniotwórczą, kształtującą nowe trendy w fotografii makro.

Prezentowała swoje prace na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród. Jako pierwsza w Polsce, wygrywając międzynarodowy konkurs w Anglii, otrzymała tytuł International Garden Photographer of the Year 2012 a w roku 2015 powtórzyła ten sukces.

Wernisaż wystawy "Magiczne ogrody" odbędzie się w piątek o godz. 17.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe