Zamość: Moje Miasto Dziedzictwem Kultury - podsumowanie konkursu w BWA

  • 27.09.2017, 11:15
  • ak
Zamość: Moje Miasto Dziedzictwem Kultury - podsumowanie konkursu w BWA
Oficjalnie wyniki zostaną ogłoszone dzisiaj o godz. 14, ale już wiadomo, kto został nagrodzony, a kto wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu "Moje Miasto Dziedzictwem Kultury", organizowanym przez Biuro Wystaw Artystycznych - Galerię Zamojską.

W konkursie brali udział uczniowie wszystkich typów szkół z Zamościa, a także młodzi ludzie z Bardejova na Słowacji. Zgłosili 155 prac.

Najpiękniejszą, zdaniem jury, stworzyła 13-letnia Kinga Mazur, reprezentująca Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu. Druga nagroda przyznana została Paulinie Górnik, szóstoklasistce z SP nr 2 w Zamościu, a trzecia Agacie Budzyńskiej z Młodzieżowego Dom Kultury w Zamościu.

Na liście wyróżnionych znaleźli się młode Słowaczki: Tereza Hlozekova, Karin Kapsdorferova i Veronika Torkosova, a także młodzież z Zamościa i okolic: Julia Rucka, Paulina Bazylak, Wiktoria Jurkowska, Judyta Kuduk, Kamila Pukaluk, Alicja Jakubczak, Martyna Nowaczek, Lucyna Harasim, Paweł Hurkała, Magdalena Czerwieniec, Piotr Kucio, Robert Budziło, Robert Żołyniak.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe