Gm. Zamość: Bronisława Graboś z Sitańca Wolicy skończyła 100 lat!

  • 26.09.2017, 15:44
  • ak
Gm. Zamość: Bronisława Graboś z Sitańca Wolicy skończyła 100 lat! UG Zamość
Życzenia jeszcze wielu lat życia w jak najlepszym zdrowiu przyjmowała ostatnio Bronisława Graboś z Sitańca Wolicy, która w piątek (22 września) obchodziła swoje setne urodziny.

Pani Bronisława nie jest rodowitą mieszkanką gminy Zamość, ale od lat już mieszka w Sitańcu Wolicy pod opieką swojej córki i zięcia. 

Dostojna jubilatka przyszła na świat 100 lat temu w Studziankach (w powiecie kraśnickim, później długo mieszkała wraz ze swoją rodziną w miejscowości Leśniowice niedaleko Chełma. Zajmowała się domem i aktywnie działała w KGW.

Wychowała trzech synów i córkę, doczekała się siedmiorga wnucząt, dziewięciorga prawnucząt, a nawet siedmiorga praprawnucząt.

W piątek, w dniu urodzin życzenia pani Bronisławie, w imieniu samorządu gminy Zamość, składali wójt Ryszard Gliwiński, radny i sołtys Sitańca Wolicy Henryk Łukaszczuk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wnuczka
Wnuczka 04.10.2017, 14:38
Dwiescie lat Babciu!!!

Pozostałe