Zamość: Jarosław Siek spotkał się z czytelnikami w Bibliotece Pedagogicznej (ZDJĘCIA)

  • 21.09.2017, 10:41
  • ak
Zamość: Jarosław Siek spotkał się z czytelnikami w Bibliotece Pedagogicznej (ZDJĘCIA) Biblioteka Pedagogiczna Zamość
O marzeniach i pisaniu książek rozmawiał Jarosław Siek ze swoimi młodymi czytelnikami. Spotkanie pisarza i scenarzysty odbyło się we wtorek (19 września) w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

W rozmowie z pisarzem wzięli udział czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu. Oni mówili mu o swoich marzeniach i planach na przyszłość, on opowiedział o tym, jak został pisarzem i jak wygląda proces tworzenia książek.

Jarosław Siek przybliżył też młodym ludziom swoją twórczość. Mogli też nabyć książki tego autora i od razu zdobyć jego autograf.

Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez grupę nieformalną Animatorzy Zmiany we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Zamościu w ramach projektu OBLICZA ROZTOCZA dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe