Piłkarki UKP Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich LZPN

  • 18.09.2017, 10:38
  • ak
Piłkarki UKP Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich LZPN UKP Suchowiczteam
Strzeliły cztery bramki, a straciły tylko jedną. Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Suchowiczteam zainaugurowały swój udział w wojewódzkich rozgrywkach LZPN.

Pierwsze zawody w tym sezonie rozgrywek odbyły się w sobotę (16 września) w Krasnymstawie. Młode Piłkarki z Wólki Pańskiej stoczyły tam trzy pojedynki. Dwa mecz, z UKS Niedźwiadek Chełm i DKS Gaudium Zamość, skończyły się bezbramkowym remisem. Piłkarki spod Zamościa wygrały natomiast 4:1 spotkanie z LKS Wierzchowiska. Bramki strzelały Roksana Kozłowska, Marta Sierkowska i Diana Bartko.

Po zdobyciu pięciu punktów zawodniczki Wojciecha Suchowicza zajmują w tabeli piątą lokatę. Drugi zamojski klub DKS Gaudium ma jeden punkt i jest na 10. pozycji.

Następny turniej ligowy odbędzie się 23 września , również w Krasnymstawie , natomiast 7 października dziewczęta zagrają w Zamościu, a 14 października w Piaskach.

Zawodniczki UKP Suchowiczteam trenują na własnym obiekcie w Jatutowie oraz na boiskach w Płoskiem i Kalinowicach. Grają w skłądzie: Zuzanna Wilk, Wiktoria Siekierda, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Maja Kudyk oraz Paulina Bazylak, Diana Bartko, Dominika Bartko, Zuzanna Gitner, Amelia Rugała, Ola Bednarz.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe