Biłgoraj: Nowe boisko przy ZSZiO oficjalnie otwarte

  • 15.09.2017, 11:30 (aktualizacja 15.09.2017, 11:45)
  • ak
Biłgoraj: Nowe boisko przy ZSZiO oficjalnie otwarte ZSZiO Biłgoraj
Było gotowe już pod koniec wakacji, ale uroczyste otwarcie odbyło się w ostatni wtorek (12 września). Teraz już oficjalnie można korzystać z nowego boiska, które powstało przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

To była spora i kosztowna inwestycja. Powiat biłgorajski zyskał na jej realizację dotację z Ministerstwa Sportu. Całość kosztowała ponad 1,7 mln zł.

Na uroczystość otwarcia przybyło wielu gości, m.in. przedstawiciele parlamentarzystów, kuratora oświaty, samorządowcy. Obecni byli też dyrektorzy biłgorajskich szkół średnich oraz wieloletnia  dyrektor ZSZiO Barbara Obszańska. 

Kulminacyjnym momentem inauguracji było uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali zaproszeni goście. Na zakończenie oficjalnej części obiekt został poświęcony przez ks. Jerzego Kołtuna. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich była słodka niespodzianka, czyli tort przygotowany i podany przez uczniów Technikum Gastronomicznego i Technikum Kelnerskiego.

Nowy obiekt to  nowoczesne boisko wraz z bieżnią. Jest przy nim też miejsce do gry w siatkówkę, koszykówkę i kort. Powstała także świetnie wyposażona siłownia zewnętrzna.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe