Gm. Zamość: Można już jechać przez Kalinowice. Droga po remoncie

  • 13.09.2017, 12:00
  • ak
Gm. Zamość: Można już jechać przez Kalinowice. Droga po remoncie freeimages.com
Remont nawierzchni ulicy już się zakończył i po kilku miesiącach utrudnień można już jeździć przez Kalinowice. Drogowcy pracują jeszcze na chodnikach.

Prace prowadzone przez zamojskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych trwały od kwietnia i nieco skomplikowały życie mieszkańcom Kalinowic, a także innym zmotoryzowanym, który jeździli do tej miejscowości. Informacja o zakończeniu części inwestycji na odcinku od ulicy Krasnobrodzkiej, czyli granicy miasta Zamość do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3247L Kalinowice – Suchowola, z pewnością bardzo ich ucieszy.

PRD pracuje jeszcze w Kalinowicach. Do wykonania są bowiem chodniki i ścieżki rowerowe. Nadal więc przejeżdżając przez miejscowość należy zachować ostrożność.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tak
Tak 21.09.2017, 03:23
Tyle miesiecy taki kawelek drogi szok i jeszcze prace trwaja .to tylko w Polsce B .

Pozostałe