Czy warto robić remont jesienią?

  • 12.09.2017, 06:47
  • wd
Czy warto robić remont jesienią?
Jeśli planujesz przeprowadzenie prac remontowych, nie czekaj na nadejście cieplejszych dni. Jesień to doskonały czas na remont domu czy zakończenie jego budowy. Dowiedz się gdzie kupić materiały i śmiało zaczynaj działać!

Jesień jest świetnym okresem na przeprowadzanie większego czy mniejszego remontu z co najmniej kilku powodów: jesienią można skorzystać z rabatów na artykuły budowlane (tańsze są farby, kleje czy materiały wykończeniowe), bo sklepy pozbywają się zapasów i końcówek serii, by zrobić miejsce na nowy towar. Można więc teraz sporo zaoszczędzić. Jesienią ekipy remontowe nie mają aż tylu zleceń co latem, więc ich pracy nie towarzyszy pośpiech i stres - to przekłada się na jakość wykonania. 

Jeśli planujecie generalny remont łącznie z wymianą okien i drzwi, przydadzą Wam się te adresy: Okno-Spec przy ul. Przemysłowej 4C, Budomex-Tap przy ul. Granicznej 33 i Eurobud przy ul. Lubelskiej 86

W sklepie Eurobud oraz Budomex-Tap kupicie wszystkie materiały budowlane i wykończeniowe. Stolarkę okienną i drzwi możecie zamówić u rodzimego producenta. W Okno-Spec możecie zamówić drzwi, okna drewniane, aluminiowe czy PCV, a także cały komplet "dodatków": parapety, moskitiery i rolety. Budomex-Tap ma w ofercie okna PCV, okna dachowe oraz m.in. solidne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Harmonijny wygląd domu dopełni brama garażowa, którą również z chęcią dla Państwa wykonają firmy Okno-Spec i Budomex-Tap. 

Po blachę czy blacho-dachówkę warto wybrać się do firmy Metkom. Tam zawsze można liczyć na promocje wybranych artykułów, a jakość jaką oferuje Metkom od wielu lat potwierdzają zadowoleni klienci. 

Po remoncie warto jeszcze pomyśleć o nowych meblach. Polecamy sprawdzić jakie ciekawe propozycje mebli i jesiennych dodatków ma nowy Salon Meblowy Mplaneta w Zamościu. Do Państwa usług jest tam projektant wnętrz, a zobaczenie przymiarek do zakupów możliwe jest w 3D. Dzięki temu stworzycie sypialnię stylową i praktyczną. W Mplanecie znajduje się szeroki wybór szaf z możliwością wybrania indywidualnego koloru i wyposażenia wnętrza (ilość półek, dodatkowe koszyki na bieliznę, wieszak na krawaty). W Strefie Snu do wyboru jest duża ilość materacy do łóżek, m.in. polecanych przez sprzedawców Mplanety materacy Neolux. O porady w kwestii wygody i zdrowego snu można zapytać specjalistę. 

W Mplanecie można też kupić: podręczne szafki nocne, komodę czy toaletkę z lustrem. Warto przyjrzeć się kolekcji mebli z litego drewna: Corino, Maganda czy Verano. Modnych dekoracji w Mplanecie jest pod dostatkiem: od poduszek, przez lampiony, obrazy, po lampy i dywany. 

wd

Podziel się:Pozostałe