Harasiuki bez tajemnic

  • 12.09.2017, 15:00
  • bn
Harasiuki bez tajemnic Piotr Orzechowski
W Podwórku zamojskiej restauracji "Padwa" otwarto wystawę pięknych, archiwalnych zdjęć wykonanych przez Teofila Jaśkiewicza z Harasiuk. Wernisaż był połączony z promocją albumu wydanego przez naszych redakcyjnych kolegów.

Ta niezwykła publikacja nosi tytuł "Czar starej fotografii w obiektywie Teofila Jaśkiewicza z Harasiuk". Jej autorami są: Adam Gąsianowski oraz Robert Horbaczewski, obaj związani z "Kroniką Tygodnia". W albumie zamieszczono setki pięknych, archiwalnych, niepublikowanych dotąd zdjęć wykonanych w latach 20. i 30. ub. wieku oraz ich opisy. Publikacja jest już dostępna w zamojskich księgarniach. O tym w jakich okolicznościach książka powstała można się było dowiedzieć na wernisażu wystawy zdjęć Teofila Jaśkiewicza, który odbył się w piątek (8 września) w podwórku zamojskiej restauracji Padwa. 

– Na otwarcie naszej wystawy i promocję albumu przybyło wielu miłośników historii i starych fotografii. To cieszy, naprawdę! – raduje się Adam Gąsianowski. – A ci, którzy tam w piątek nie dotarli, będą mogli ekspozycję oglądać do końca roku. Zapraszamy. Wstęp wolny.  

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe