Kto poznaje tych mężczyzn? Zrobili zakupy za cudze pieniądze

  • 09.09.2017, 13:00
  • ak
Kto poznaje tych mężczyzn? Zrobili zakupy za cudze pieniądze policja.pl
Przywłaszczyli sobie portfel z dokumentami, gotówką i kartami. Później płacili dzięki temu za własne zakupy. Ale mieli pecha, bo podczas dokonywania transakcji nagrała ich kamera. Kto poznaje mężczyzn ze zdjęcia? Są poszukiwani przez policję.

Mężczyzn, których wizerunki opublikowała policja szukają mundurowi jednego z lubelskich komisariatów. Okradli człowieka w Lublinie. Pokrzywdzony nie wie dokładnie, jak doszło do tego, że stracił portfel. Być może go zgubił, ale możliwe też, że ktoś mu go ukradł.

Pewne jest, że portfel wraz z zawartością odnaleźli dwaj mężczyźni. Wewnątrz znajdowały się pieniądze, dokumenty i karta płatnicza. Mężczyźni postanowili zrobić z niej użytek. W jednym ze sklepów cztery razy zapłacili za swoje zakupy. Właśnie podczas jednej z transakcji „wpadli” w oko kamery.

Teraz poszukują ich policjanci z”= Lublina. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policją, pod numerami tel. 81 535 45 72 bądź 997.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
you
you 13.09.2017, 10:43
, plebs, prostactwo folwarczne, chwasty

Pozostałe