Bezpieczne dzieciaki w Biłgoraju. Policjanci rozdali im odblaski (ZDJĘCIA)

  • 07.09.2017, 07:21
  • ak
Bezpieczne dzieciaki w Biłgoraju. Policjanci rozdali im odblaski (ZDJĘCIA) KPP Biłgoraj
Dzieci idące do szkoły powinny być na drodze widoczne. Stąd akcja biłgorajskich policjantów, którzy od początku nowego roku szkolnego rozdają uczniom odblaskowe opaski.

To jeden z elementów programu "Bezpieczna droga do szkoły". Mundurowi czekają na uczniów, rozdają im odblaski, a przy okazji opowiadają, jakich zasad należy unikać, by nie paść ofiarą wypadku drogowego.

– W działaniach biorą udział dzielnicowi i policjanci zajmujący się profilaktyką z zespołu ds. nieletnich. Spotkania są doskonałą okazją do promowania aplikacji mobilnych Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komenda. Dlatego w rejonie placówek oświatowych dzielnicowi przy okazji akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przypominali dorosłym o możliwości korzystania z aplikacji KMZB – relacjonuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe