Dołhobyczów: Dostał się do Polski nielegalnie. Mołdawianin wrócił na Ukrainę

  • 06.09.2017, 11:09
  • ak
Dołhobyczów: Dostał się do Polski nielegalnie. Mołdawianin wrócił na Ukrainę NOSG
Funkcjonariusze NOSG z Dołhobyczowa zatrzymali w rejonie polsko-ukraińskiej granicy nielegalnego migranta. Obywatel Mołdawii nie miał dokumentów zezwalających na pobyt w Polsce. Przekazano go służbom granicznym Ukrainy.

Wiadomo, że 34-letni cudzoziemiec przedostał się z Ukrainy do Polski pieszo. Mundurowi z placówki Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Dołhobyczowie natrafili na niego patrolując podległy im teren.

Mężczyzna, nie miał przy sobie dokumentów, które uprawniałyby go do legalnego pobytu na terytorium RP. Po zatrzymaniu tłumaczył, że chciał przedostać się w głąb Polski, ale jego celem były Niemcy.

Nie mógł jednak podróży kontynuować. Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, został przekazany ukraińskim służbom granicznym.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe