Odmień mieszkanie na jesień

  • 05.09.2017, 06:05 (aktualizacja 13.09.2017, 09:03)
  • wd
Odmień mieszkanie na jesień
Początek jesieni to dobry czas do przeprowadzenia długo odkładanego remontu wnętrza. Póki pracom malarskim i budowlanym sprzyja pogoda, nie zastanawiajcie się, tylko działajcie.

Sezon budowlano-remontowy trwa do późnej jesieni. Wrzesień zapowiada się piękny. A wiadomo przecież, że malowanie ścian, tapetowanie, wylewki i układanie podłóg lepiej przeprowadza się wówczas, gdy można otworzyć okna w mieszkaniu i wpuścić do wnętrza świeże powietrze. 

Zaprojektujcie metamorfozę mieszkania i zlećcie jej wykonanie profesjonalistom, sobie "na deser" zostawiając dekorację.

Chcielibyście mieć podwieszany sufit w salonie, a na jednej ze ścian panele? Potrzebujecie fachowca, który sprawnie i profesjonalnie wykona te prace? Zgłoście się do Patryka Pieczykolana, właściciela firmy Remoncik, który prace takie jak wykończenia i malowanie wnętrz, układanie paneli podłogowych i ściennych, glazury i terakoty, nakładanie gładzi gipsowych i in. wykonuje w Zamościu i w okolicach.

A może marzyliście od dawna o tym, żeby zimą rozpalić w kominku i w przytulnym pokoju wypić filiżankę aromatycznej herbaty, a macie teraz fundusze na wydatek związany z taką inwestycją? Jeśli tak, możecie powierzyć stworzenie projektu i budowę kominka firmie Mariusza Lewandowskiego Stones World. Kamieniarze z Łaszczowa mają ponad 28-letnie doświadczenie. Obudowy kominkowe wykonują z różnych materiałów, głównie z marmuru, granitu i onyxu. Warto wiedzieć, że w kamieniu robią także łazienki, blaty kuchenne, schody i parapety. A wszystkie ich produkty są objęte pisemną gwarancją oraz spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Jeśli postanowiliście wyremontować kuchnię, wybierzcie się do Mplanety przy ul. Strefowej 6 i tam ją zaprojektujcie. Nie martwcie się, że pomieszczenie ma nietypowe wymiary czy jest mało ustawne. Wszystkie meble w Mplanecie produkowane są w oparciu o najnowsze technologie, przy użyciu profesjonalnych maszyn oraz w szerokiej gamie dostępnych materiałów. Wybierając kuchnię w Mplanecie, otrzymacie projekt swojej wymarzonej kuchni w 3D zupełnie za darmo! 

Skontaktujcie się z projektantem [email protected] lub osobiście zobaczcie największą w Zamościu ekspozycję mebli kuchennych.

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe