Biłgoraj: Zrobili sobie imprezę na targowisku. Zabawę przerwała im policja

  • 31.08.2017, 12:21
  • ak
Biłgoraj: Zrobili sobie imprezę na targowisku. Zabawę przerwała im policja KPP Biłgoraj
Kilkanaście osób, duże ilości alkoholu i jeszcze więcej hałasu - tak wyglądała impreza, którą młodzi biłgorajanie zorganizowali sobie nocą ze środy na czwartek (30/31 sierpnia) na targowisku przy ul. Jagiełły. Policjanci przerwali im zabawę, a pojawili się na niej, bo wcześniej sygnał o burdach w tym miejscu ktoś zgłosił za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Kiedy zmotoryzowany patrol podjechał w rejon targowiska, grupa młodych ludzi, widząc radiowóz, zaczęła uciekać w różnych kierunkach. Na stołach zostały po nich butelki z piwem, kieliszki, niedopałki po papierosach i puste opakowania po jedzeniu.

– Policjanci od jakiegoś czasu otrzymywali sygnały od mieszkańców miasta, że w tym miejscu grupuje się młodzież, która dopuszcza się wykroczeń. Na początku lipca na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zgłoszono sygnał o aktach wandalizmu w tym miejscu. Dlatego też policjanci często kontrolowali rejon targowiska – wyjaśnia Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Wczoraj policjanci zakończyli imprezę grupy młodych ludzi. Wylegitymowali 17 osób w wieku od 17 do 25 lat. – 14 młodych mężczyzn i dwie młode kobiety tłumaczyć się będą przed sądem. Z kolei 17-latek, jako nieletni, odpowie przed sądem rodzinnym. – Młodzieniec miał w organizmie prawie promil alkoholu. Po interwencji zaopiekowała się nim matka – podsumowuje policjantka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe