Dom z pomysłem. Baw się dodatkami

  • 29.08.2017, 06:08 (aktualizacja 29.08.2017, 09:13)
  • wd
Dom z pomysłem. Baw się dodatkami
Dom powinien być taki jak rodzina, która go zamieszkuje: kreatywny, inspirujący i pełen energii. Taki efekt można stworzyć za pomocą dodatków. Dzięki nim uda się też zupełnie odświeżyć wnętrze i sporo zaoszczędzić. Designerskie dekoracje z powodzeniem znajdziecie w Salonie Meblowym Mplaneta w Zamościu.

Dom czy mieszkanie jest naszym azylem, szczególną strefą, gdzie chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, ale też dbamy o jego niebanalny wystrój. Różnorodność w doborze dodatków pozwala na stworzenie idealnej przestrzeni, w której każdy może odzwierciedlić swój charakter, upodobania czy styl.

 – W Mplanecie zadbaliśmy o prezentacje mebli, dopasowując je do kolorów i różnych struktur ścian. Całości dopełniają umiejętnie wkomponowane dodatki, które stylem, kształtem i barwą doskonale współgrają z daną kolekcją. Dla wielu klientów nasze aranżacje są motywem do inspiracji, czasami nawet do spojrzenia na zwykły mebel z zupełnie innej perspektywy. A to wszystko można osiągnąć dzięki tym kilku drobnym detalom, które dopełniają całości w urządzaniu pomieszczeń – mówi Barbara Poznańska, manager Salonu Meblowego Mplaneta.

Szeroki wybór dodatków w Mplanecie sprawi, że każdy znajdzie idealne dopełnienie aranżacji dla każdego rodzaju pomieszczenia. W ofercie Mplanety znajdują się: dekoracyjne lustra, obrazy olejne i fotografie w ramach, szkło dekoracyjne kolorowe i przezroczyste, szkło użytkowe np. do wykorzystania w kuchni, ogromny wybór lamp wiszących, nowoczesnych lamp stojących, kinkietów, porcelanowe zastawy stołowe oraz kubki z modnymi motywami. Są tam komplety pościeli i ręczników, świeczniki, lampiony, wazony, a także gotowe kompozycje ze sztucznych kwiatów.  – Zachęcamy do zakupu eleganckich lamp zapachowych oraz świec i dyfuzorów, które stworzą w naszym domu niepowtarzalny nastrój – dodaje Barbara Poznańska.

Mplaneta jest także oficjalnym dystrybutorem Cotton Balls Light – kulek ledowych. Spośród 27 dostępnych kolorów, można stworzyć własną kompozycję lub wybrać gotowy zestaw dostępny w różnej długości. 

Nowy salon meblowy w Zamościu nie zapomina także o najmłodszych. Do dekorowania pokoju dziecięcego Mplaneta proponuje m.in. poduszki przytulanki, kolorowe kosze-pufy na zabawki, anielskie skrzydła do powieszenia na ścianie, skarbonki, kolorowe ramki na zdjęcia oraz pościel z bajkowymi motywami.

Artykuł sponsorowany

wd

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:Pozostałe