Zamość: Siatkarski turniej nad zalewem (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 28.08.2017, 10:54 (aktualizacja 28.08.2017, 11:38)
  • ak
Zamość: Siatkarski turniej nad zalewem (WYNIKI, ZDJĘCIA) Organizatorzy
Robert Buczyński i Artur Grasza (na zdjęciu z sędzią głównym) wygrali zorganizowany w sobotę (26 sierpnia) nad zalewem w Zamościu Turniej Finałowy Siatkówki Plażowej Mężczyzn LZS. O mistrzostwo miasta i powiatu walczyło pięć drużyn.

Do tego etapu rozgrywek zakwalifikowały się tylko te składy, które były najlepsze podczas kolejnych wakacyjnych spotkań z siatkówką plażową.

W finale rozegranym systemem "brazylijskim" najlepsi okazali się: Robert Buczyński i Artur Grasza. Drugie miejsce zajęli: Patryk Greszta i Kamil Marczuk, a trzecie Łukasz Michnowicz i Mateusz Daniluk.

Poza podium znalazły się zespoły: Janusz Stryjewski i Grzegorz Kiecana oraz Wojciech Kapłon i Karol Tytoń.

Zawody sędziował Adam Gaca i Krzysztof Pszenniak.

CZYTAJ TAKŻE: SIATKÓWKA NA PLAŻY W KRASNOBRODZIE

 

ak

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe