Hrubieszów: Nie ma grania. Policjanci i celnicy przejęli nielegalne automaty

  • 25.08.2017, 08:30
  • ak
Hrubieszów: Nie ma grania. Policjanci i celnicy przejęli nielegalne automaty KPP Hrubieszów
Dwa automaty do nielegalnych gier hazardowych znaleźli i skonfiskowali hrubieszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami celnymi z Zamościa. Za prowadzenie działalności bez wymaganej koncesji, właścicielowi lokalu grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat 3.

Funkcjonariusze mieli już wcześniej podejrzenia, że jego właściciel bez wymaganej koncesji udostępnia automaty do gier. Te informacje potwierdziły się, kiedy weszli do lokalu.

– Ustalono, że sposób w jaki organizowane były w tym miejscu gry hazardowe jest przestępstwem określonym w kodeksie karnym skarbowym. Ujawnione automaty do gry zostały przekazane funkcjonariuszom Urzędu Celno- Skarbowego w Białej Podlaskiej Delegatura w Zamościu. W sprawdzanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 2 urządzenia do gier hazardowych – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP w Hrubieszowie.

Przypomina, że zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Teraz właścicielowi lokalu w Hrubieszowie grozi wysoka kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bocian414
Bocian414 25.08.2017, 18:19
ok 2017 przyniósł bukmacherom i graczom nową rzeczywistość. Nowelizacja ustawy hazardowej oznacza, że w Polsce można obstawiać już tylko u legalnych bukmacherów. 28 grudnia 2016 roku prezydent RP podpisał ustawę, a od 1 kwietnia 2017 roku nowe przepisy weszły już w życie. Wiecej info tutaj https://www.wprost.pl/finanse-…

Pozostałe