Tomaszów Lubelski: Witold Pitura nowym dyrektorem SP nr 1

  • 24.08.2017, 17:45
  • ak
Tomaszów Lubelski: Witold Pitura nowym dyrektorem SP nr 1
Oficjalnie rozpocznie rządy w szkole 1 września, ale już w środę (23 sierpnia) Witold Pitura (na zdjęciu drugi z prawej) otrzymał zarządzenie o objęciu stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim.

Spotkanie z tej okazji odbyło się wczoraj w tomaszowskim magistracie. Swoje rozporządzenie burmistrz Wojciech Żukowski przekazał nowemu dyrektorowi SP nr 1 w obecności przewodniczącego Rady Miasta Tomaszów Lubelski Mirosława Fusa, przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Jacka Pawłuckiego, naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Henryka Nowosada oraz dyrektora Gimnazjum nr 1 Stanisława Sikory.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe