Pedofil aresztowany. To recydywista

  • 22.08.2017, 05:18 (aktualizacja 22.08.2017, 06:57)
  • Leszek Wójtowicz
Pedofil aresztowany. To recydywista
Sąd Rejonowy w Biłgoraju postanowił aresztować tymczasowo 32-latka z powiatu biłgorajskiego podejrzanego o molestowanie seksualne 7-letniej dziewczynki. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

O tej bulwersującej sprawie pisaliśmy tydzień temu. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 12 sierpnia w jednej z miejscowości powiatu biłgorajskiego. Sprawca wciągnął 7-letnią dziewczynkę do swojego mieszkania, a następnie zaczął się do niej dobierać, m.in. całował, dotykał piersi i narządów płciowych dziecka. Gdy zboczeniec próbował się rozebrać, pokrzywdzonej udało się uciec.

Powiadomiona o zdarzeniu policja zatrzymała sprawcę, którym okazał się 32-letni Rafał M. z tej samej miejscowości. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu pod zarzutem doprowadzenia osoby małoletniej poniżej 15. roku życia do poddania się innej czynności seksualnej. Na posiedzeniu w dniu 14 sierpnia Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Rafał M. był już wcześniej karany, m.in. za kradzieże i uszkodzenie ciała, ale też za czyny lubieżne w stosunku do innego dziecka. Za popełnienie tego ostatniego czynu odsiedział za kratkami 3 lata. Na wolność wyszedł we wrześniu 2015 r.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

CZYTAJ TAKŻE: PEDOFIL Z SĄSIEDZTWA

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe