Biłgoraj: Wyprzedzić raka. Bezpłatna mammografia przy szpitalu

  • 21.08.2017, 18:00
  • ak
Biłgoraj: Wyprzedzić raka. Bezpłatna mammografia przy szpitalu
Jest jeszcze trochę czasu, ale już warto rezerwować sobie termin. w poniedziałek, 4 września mieszkanki Biłgoraja i okolic będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Ambulans zaparkuje na placu przy szpitalu przy ul. Pojaska.

Badania prowadzone będą w godz. 12-16. Za darmo skorzystać z nich mogą panie między 50 a 69 rokiem życia. 

Każda uczestniczka programu zdrowotnego otrzyma po 14 dniach od wykonania mammografii wynik wraz z dokumentacją oraz ewentualnymi zaleceniami lekarskimi do dalszej diagnostyki w szpitalu lub ośrodku onkologicznym COZL.

Badania prowadzić będą specjaliści z Centrum Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej NZOZ MARMED, w ramach Narodowego Programu Zdrowotnego w zwalczaniu chorób nowotworowych.

Można się już rejestrować, telefonując pod nr: 723 351 002 lub 723 351 003.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe