Krasnobród: Walczyli w piachu. Siatkarski turniej nad zalewem (ZDJĘCIA)

  • 21.08.2017, 07:03
  • ak
Krasnobród: Walczyli w piachu. Siatkarski turniej nad zalewem (ZDJĘCIA) Organizatorzy
Nie było mocnych na zamościan. Patryk Greszta i Wojciech Kapłon wygrali zorganizowany w sobotę (19 sierpnia) XIX Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu.

Do zawodów, które na plaży w Krasnobrodzie organizowane są w każde wakacje, tym razem przystąpiły trzy męskie i trzy kobiece zespoły. Rozgrywki trwały kilka godzin, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia główny Adam Gaca.

Ostatecznie trzy pierwsze miejsca na podium zajęły ekipy z Zamościa. Na najwyższym stopniu stanęli Patryk Greszta i Wojciech Kapłon. Drugie miejsce wywalczyli Karol Tytoń i Kamil Marczuk, a trzecie: Kinga Segieda i Julia Czochrowska.

Czwarta lokata przypadła reprezentantkom gospodarzy, krasnobrodziankom Natalii Kawce i Ewelinie Pakule.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczył burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal wraz z sędzią głównym.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem i deklaracjami przyszłorocznego udziału w rozgrywkach.

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe