II Zwierzynieckie warsztaty wokalne czas zacząć! (ZAPOWIEDŹ)

  • 19.08.2017, 10:57
  • BW
II Zwierzynieckie warsztaty wokalne czas zacząć! (ZAPOWIEDŹ) ias24.eu
Już we wtorek, 21 sierpnia rozpoczną się II Zwierzynieckie warsztaty wokalne. Chociaż jest to impreza lokalna, to zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, a do Zwierzyńca przybędą świetni muzycy. Wydarzenie zakończy się koncertem finałowym 26 sierpnia w zwierzynieckim Browarze.

- Gdy rozpoczynaliśmy zapisy liczba uczestników przekraczała nawet 50 osób, ale ostatecznie udział w zajęciach potwierdziło około 40 adeptów sztuki wokalnej. Są wśród nich osoby, który były u nas przed rokiem, a fakt, że postanowiły wrócić może świadczyć o tym, że pomysł był trafiony. Będziemy gościć nie tylko tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę, ale również artystów z niemałym dorobkiem scenicznym - mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu Edyta Sadło.

O randze imprezy świadczy także doborowe towarzystwo prowadzących warsztaty. W tym roku będą to znane osobowości polskiej sceny muzycznej - Danuta Błażejczyk, Marek Bałata, Wojciech Myrczek, Bogdan Hołownia i ceniona wokalistka ze Stanów Zjednoczonych Melanie Charles. Kierownikiem artystycznym jest perkusista ze Zwierzyńca Mirosław Sitkowski.

Oprócz zajęć ich uczestnicy zapraszają na codzienne jam sessions z udziałem publiczności, które będą się odbywać do 24 sierpnia o 21.00 w Kinie "Skarb", a dzień później w tym samym miejscu jest planowana otwarta próba generalna przed sobotnim koncertem finałowym. Ten rozpocznie się 26 sierpnia o 16.00 w miejscowym Browarze. Po uczestnikach warsztatów na scenie pojawią się Danuta Błażejczyk, Marek Bałata i Wojciech Myrczek, a spotkanie wokalistów w Zwierzyńcu zakończy recital Melanie Charles.

Na Zwierzynieckie Warsztaty Wokalne zapraszają miejscowe centrum kultury, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe i Stowarzyszenie Zamojski Klub Jazzowy im. Mieczysława Kosza oraz patron medialny wydarzenia, którym jest prestiżowe pismo Jazz Forum. Impreza jest współfinansowana przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje".

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM NA PONIŻSZYCH PLAKATACH

BW

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe