Tomaszów Lubelski: Bezpłatne badania słuchu podczas Lata z Radiem

  • 10.08.2017, 09:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Bezpłatne badania słuchu podczas Lata z Radiem freeimages.com
W niedzielę (13 sierpnia) w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się impreza Lata z Radiem. Będzie niezła zabawa, bo zaplanowano mnóstwo koncertów, konkursów i innych atrakcji. Przy okazji tego wydarzenia prowadzone też będą bezpłatne badania słuchu. Warto z tej okazji skorzystać.

Akcję organizuje Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Badania prowadzone będą w Parku Miejskim, na tyłach Tomaszowskiego Domu Kultury przy ul. Lwowskiej 72. Mobilne Centrum Słuchu czynne będzie od godz. 9 do 15.

Będzie to jednocześnie początek społecznego programu „Po Pierwsze Zdrowie”, który jest realizowany przez Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, Instytut Narządów Zmysłów oraz Komitet Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk we współpracy z zespołem Lata z Radiem oraz Telewizją Polską. W ramach Programu odbywać się będą bezpłatne badania profilaktyczne pozwalające na wczesne wykrywanie chorób cywilizacyjnych.

Mobilnemu Centrum Słuchu będzie towarzyszyło stoisko informacyjne Instytutu, przy którym mieszkańcy będą mogli również porozmawiać o tym, jakie schorzenia leczą nasi specjaliści z interdyscyplinarnych zespołów i z jakimi problemami można się zgłaszać Instytutu.

Lato z Radiem to także muzyka i koncerty. W Tomaszowie Lubelskim, na letniej scenie wystąpią: Jary Oddział Zamknięty, Tercet czyli Kwartet,  Ania Dąbrowska oraz Maciej Pol. Więcej w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe