Zwierzyniec: To już jutro! Startuje Letnia Akademia Filmowa

  • 10.08.2017, 07:00
  • ak
Zwierzyniec: To już jutro! Startuje Letnia Akademia Filmowa Archiwum LAF
To prawdziwe święto kina. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu zaczyna się w piątek 11 sierpnia i potrwa 10 dni. Tegoroczna edycja imprezy jest już 18.

Ponieważ LAF osiągnęła właśnie pełnoletniość, bo ma 18 lat, to organizatorzy zapraszają na projekcje w 18 cyklach. Będą to m.in.: "Andrzej Wajda - nowe terytoria", "Nie tylko Dolan", "Jak hartował się terror", "Archeologia kina", "Rekolekcje filmowe", "MasterClass z Wojciechem Marczewskim" i "18 mieć lat to nie grzech". W programie są również "Filmy z sieci", "Retro-LAF", "Trzy szkoły", "Cinema Ukraina", "W polskim obiektywie" i "Nowa Fala pod Alpami". 

W ciągu dziesięciu dni trwania LAF, kinomani będą mogli wybierać spośród kilkuset filmów, ale też brać udział w koncertach, monodramach i spektaklach. Filmy wyświetlane będą w różnych miejscach: w zwierzynieckim kinie, szkole podstawowej i gimnazjum oraz technikum drzewnym, ale nie zabraknie również tradycyjnych projekcji plenerowych na dziedzińcu browaru.

Szczegółowy program 18. LAF jest dostępny na stronie: www.laf.net.pl.

Na tegoroczne święto filmowe w Zwierzyńcu zapraszają: Stowarzyszenie Filmowe CineEuropa, Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych, Filmoteka Narodowa, Sieć Kin Studyjnych, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna oraz Urząd Miejski w Zwierzyńcu. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe