Uwaga, znów będzie upalnie!

  • 09.08.2017, 13:36 (aktualizacja 09.08.2017, 15:22)
  • ak
Uwaga, znów będzie upalnie!
Było gorąco, zrobiło się nieco chłodniej, a dzisiaj słońce znów przypieka, ale według prognoz, prawdziwe upały znowu nadejdą.

Meteorolodzy wydali kolejne ostrzeżenie o upałach dla województwa lubelskiego. Dzisiaj (środa, 9 sierpnia) jest jeszcze znośnie, bo maksymalne temperatury w dzień nie powinny przekraczać 30 stopni Celsjusza. Nocą zaś termometry wskażą 17°C do 19°C.

Zdecydowanie goręcej będzie w czwarte i w piątek, kiedy w ciągu dnia temperatury będą sięgać od 32°C do 35°C. Noce będą chłodniejsze, ale nadal ciepłe. Prognozuje się temperaturę minimalną od 18°C do 20°C.

Łatwiej będzie przeżyć sobotę. Nadal panować ma prawdziwie letnia aura, ale termometry nie powinny w dzień wskazywać więcej niż 28-30°C.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe