Gm. Rachanie: Seniorzy młodzi duchem

  • 11.08.2017, 08:00 (aktualizacja 11.08.2017, 08:42)
  • roh
Gm. Rachanie: Seniorzy młodzi duchem
W Michalowie powstał Klub Seniora. To już drugi klub w gminie Rachanie działający pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury.

Klub przyjął nazwę "Młodzi duchem", bo seniorzy z Michalowa chcą przeżywać drugą młodość. Do klubu zapisało się kilkanaście osób. Spotykają się co drugi wtorek w świetlicy w Michalowie lub Wożuczynie Cukrowni.

 – To klub otwarty. Na spotkania zapraszamy tych, którzy w towarzystwie innych osób chcą miło i ciekawie spędzać swój wolny czas. Oderwać się od codzienności, obowiązków i kłopotów, które niesie ze sobą życie – zapraszają członkowie klubu.

Więcej o działalności seniorów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe