5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” już wkróce

  • 05.08.2017, 07:30
  • ak
5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” już wkróce
Dużo filmów, sporo spotkań z ludźmi kina, potańcówka, karaoke i koncert Elektrycznych Gitar na wielki finał - tak w skrócie przedstawia się program tegorocznej edycji 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Impreza planowana na połowę sierpnia jest organizowana przez Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość oraz TVP Historia.

Jak co roku, w ramach festiwalu odbędzie się konkurs. W tegorocznym pokazanych zostanie 15 filmów dokumentalnych znanych i cenionych twórców: Krzysztofa Tadeja, Andrzeja Machnowskiego, Tadeusza Bystrama, Bronisława Bubiaka i Tomasza Piotrowskiego, Włodzimierza Kuligowskiego, Sylwii Nieckarz i Andrzeja Buchowskiego, Grzegorza Gajewskiego, Macieja Nowaka, Bogdana Miszczaka.

5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” - pełny program

Wydarzeniem specjalnym festiwalu będzie spotkanie z Antonim Krauze i pokaz filmu „Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł” .

5. Zamojski Festiwal Filmowy będzie obecny także w plenerze. 17 sierpnia o godz. 19 organizatorzy „Spotkań z historią” zapraszają na potańcówkę „Lata 20., lata 30.”, dzień później o godz. 19 na karaoke z piosenką historyczną i filmową. Obydwa wydarzenia odbędą się na Rynku Wodnym w Zamościu.

5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” - pełny program

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe